Ant savo pečių „Clippers“ paėmęs R.Westbrookas nepranoko K.Duranto ir D.Bookerio tandemo

Prieš 1 metus 54

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose pavojingoje zonoje atsidūrė Los Andželo „Clippers“ ekipa.

Kalifornijos klubas namie 100:112 (30:23, 17:25, 31:35, 22:29) nusileido Fynikso „Suns“ ir serijoje iki keturių pergalių atsiliko jau 1:3.

Šeimininkai rungtynes vėl sutiko be traumuotų Kawhi Leonardo ir Paulo George’o, tačiau tempiami Russello Westbrooko kurį laiką dar buvo priekyje – 34:23. Dar kartą išsiveržti pavyko trečiojo kėlinio viduryje (58:50), tačiau energijos visam mačui neužteko.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje 100:96 pirmavę „Suns“ sumetė devynis taškus paeiliui, o paskutiniai Marcuso Morriso ir R.Westbrooko metimai jau nieko nepakeitė.

Gynėjas komandos neišgelbėjo žvėrišku pasirodymu – 40 minučių, 37 taškai (14/23 dvitaškių, 3/6 tritaškių), 6 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvus perdavimai, blokas, 4 klaidos ir 3 pražangos.

„Neturime jokių pasiteisinimų, tiesiog turime išlikti vieningi, kautis ir palikti viską aikštelėje“, – po mačo teigė R.Westbrookas.

Įžaidėjas galėjo ir besti pirštu į keistą faktą, kad neišmetė nė vieno baudos metimo, nors didžiąją dalį savo taškų rinko prasiveržimais ir turėjo daug šansų provokuoti pražangas. Stygių čia jautė visa Los Andželo ekipa, išmetusi beveik trigubai mažiau baudų metimų nei varžovai – 8/10 prieš 21/27.

„Suns“ į pergalę vedė 61 tašką surinkęs Kevino Duranto ir Devino Bookerio tandemas.

Fynikso klubas seriją uždaryti galės jau artimiausiame mače, kurį žais namų arenoje.

„Suns“: Kevinas Durantas 31 (11 atk. kam., 6 erz. perd.), Devinas Bookeris 30 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Chrisas Paulas 19 (9 rez. perd.), DeAndre Aytonas 15 (13 atk. kam.), Torrey Craigas 8 (5 atk. kam.).

„Clippers“: Russellas Westbrookas 37 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 17/29 metimų), Normanas Powellas 14 (2/9 dvitaškių, 2/6 tritaškių), Terance’as Mannas 13 (3/4 tritaškių), Ericas Gordonas 10, Marcusas Morrisas 9 (1/8 tritaškių), Masonas Plumlee 8 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai