„Anadolu Efes“ pergalė nulėmė „Bayern“ ketvirtfinalio seriją su „Barcelona“

Prieš 2 metus 157

Atidėtose Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ (16/11) ekipa namuose 81:76 (28:21, 16:18, 23:23, 14:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/14) krepšininkus.

„Anadolu Efes“ nuo pat dvikovos pradžios kontroliavo situaciją ir po pirmojo kėlinio pirmavo 7 taškais – 28:21. Antrajame ketvirtyje „Bayern“ deficitas išaugo iki 12 taškų (23:35), bet tada atkuto ir iki pirmos mačo dalies pabaigos atsilikimą sumažino perpus – 39:44.

Po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ toliau pirmavo, bet niekur atitrūkti nesugebėjo – skirtumas svyravo tarp 2–5 taškų. 5 taškai skyrė ekipas ir sužaidus tris kėlinius – 67:62. Paskutiniajame ketvirtyje svečių puolimas visiškai užstrigo – jie per 7 minutes sukrapštė vos 5 taškus, o Eurolygos čempionai tuo pasinaudojo ir susikrovė dviženklį pranašumą (77:67), kuris užtikrino pergalę.

2000 pts UP for @O_hunter5 in his EuroLeague career! #EveryGameMatters pic.twitter.com/nHbzQnKmAA

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) April 6, 2022

„Bayern“ pralaimėjo antrą kartą šią savaitę ir prarado galimybes pakilti aukščiau aštuntosios pozicijos. Andrea Trinchieri auklėtiniai dar gali susilyginti pergalėmis su Monako „AS Monaco“, bet šiai dukart nusileido. Tai reiškia, kad ketvirtfinalyje „Bayern“ susitiks su Roko Jokubaičio atstovaujama ir Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“.

Taip tapo aišku, kad Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ liks septintoje pozicijoje ir ketvirtfinalyje susitiks su Madrido „Real“ arba Pirėjo „Olympiacos“. Eurolygos debiutantai dar gali pavyti pergalėmis „Maccabi“, bet neturi tarpusavio pranašumo.

„Anadolu“ toliau žaidė be Vasilije Micičiaus, o susitikimui, kurį stebėjo 14 tūkst. 197 sirgaliai, teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 20 (1/7 tritaškiai, 9 išprov. praž., 26 naud. bal.), Adrienas Moermanas 17 (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 13 (3/5 tritaškiai), Bryantas Dunstonas 10 (7 atk. kam.).

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 15, Žanas Marko Šiško 11 (5 rez. perd., 17 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 9 (1/5 tritaškiai), DeShaunas Thomasas (6 atk. kam.) ir Vladimiras Lučičius (2/9 metimai) po 8.

Bryant Dunston finishing off a move involving some NICE @AnadoluEfesSK passing 👀 #EveryGameMatters pic.twitter.com/mLj0fv5rgl

„Bružas ir Pulkovskis“: Eurolygos atkrintamųjų poros, sezono apdovanojimai ir įdomi vasaros rinka