ALBA pristabdė puolime strigusį L.Beliauską

Prieš 1 metus 55

Vokietijos čempionate pergalę pasiekė Berlyno ALBA (11/1), kuri namie 99:74 (28:17, 18:19, 27:24, 26:14) sutriuškino Frankfurto „Skyliners“ (3/10).

Traumuotas Einaras Tubutis vis dar negali padėti Frankfurto ekipai, o Laurynas Beliauskas per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, rinko 5 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 20 taškų pridėjo Jamesas Frazieras, 12 – Lukasas Wankas. ALBA komandai 22 taškus pelnė Timas Schneideris, po 11 – Jonas Mattisseckas ir Yovelis Zoosmanas (5 rez. perd., 3 per. kam.), 10 – Malte‘as Delow.

ALBA po dviejų dienų Eurolygoje priims Vitorijos „Baskonia“.

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais