ALBA panaikino didžiulį atsilikimą, bet pergalę Berlyne šventė „Real“

Prieš 1 metus 57

Eurolygoje pergalę pasiekė Madrido „Real“ (13/6) klubas, kuris išvykoje 84:77 (25:17, 21:23, 20:24, 18:18) nugalėjo Berlyno ALBA (6/13) krepšininkus.

Vokiečių ekipa iki šio mačo turėjo trijų iš eilės pergalių seriją, o Madrido krepšininkai savo laimėjimų seriją iki trijų pratęsė su šiuo rezultatu.

Jau rungtynių pradžioje „Real“ atrodė solidžiau už varžovus ir pirmojo ketvirčio pabaigoje Petras Cornelie padidino persvarą iki dviženklės (23:12), o paskutinėmis ketvirčio sekundėmis dar pasižymėjo ir Mario Hezonja – 25:12.

Antrajame ketvirtyje skirtumas buvo šoktelėjęs iki 18 taškų (39:21), bet tuomet Berlyno komandą į priekį truktelėjo Jaleenas Smithas ir prieš pertrauką ALBA priartėjo – 35:46.

.@waltertavares22 finishes with a dunk 😤#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/hu7JN590k1

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 12, 2023

Po pertraukos Christas Koumadje užsidirbo nesportinę pražangą ir „Real“ padidino pranašumą (55:40), tačiau būtent šis aukštaūgis išjudino ir ALBA puolimą – 48:56. Netrukus šeimininkai dar labiau priartėjo (51:56), o po trijų ketvirčių svečiai pirmavo 66:59.

Lemiamamo ketvirčio pradžioje ALBA priartėjo per 2 taškus (64:66), bet tada iniciatyvos ėmėsi Džananas Musa – 71:64. Lemiamą rungtynių atkarpą Madrido komanda sužaidė užtikrintai ir išsivežė pergalę – 84:77.

„Real“: Džananas Musa 15 (2/5 trit.), Fabienas Causeras (3/4 trit.) ir Mario Hezonja po 11, Petras Cornelie 8, Nigelas Williamsas-Gossas ir Guerschonas Yabusele po 7.

ALBA: Jaleenas Smithas 22 (5/11 trit.), Tamiras Blattas 12 (3/6 trit.), Maodo Lo 10, Christas Koumadje 9 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: daugiau vertas Tarolis, Vokietijoje žibantys gynėjai, kovingasis Sorokas, šaknis įleidęs Bendžius ir galbūt „Rytui“ reikėjo pasilikti Kariniauską