Ą.Tubelis buvo rezultatyviausias ekipoje

Prieš 1 metus 62

Nacionalinėje koledzų atletų asociacijoje (NCAA) pergalę iškovojo Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (8/1) ekipa.

Lietuvių komanda 89:75 (46:36, 43:39) nugalėjo Indianos universiteto krepšininkus.

Ą.Tubelis buvo rezultatyviausias komandoje – jis per 28 minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus ir 2 kartus pažeidė taisykles.

T.Tubelis nebuvo registruotas rungtynėms.

Nugalėtojams Pelle Larssonas pelnė 16 taškų, Oumaras Ballo pridėjo 15 (12 atk. kam.), Kerras Kriisa – 14 (7 rez. per.).

Indianos komandai Race’as Thompsonas įmetė 16 taškų (9 atk. kam.), Milleris Koppas surinko 14 (4/8 trit.).

Dominate inside. @azuolaz10 🤝 @OumarBallo32 pic.twitter.com/YLEralPy4f

— Arizona Basketball (@ArizonaMBB) December 11, 2022

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos