A.Mikalauskas nesužibo Getingene

Prieš 1 metus 50

Vokietijos pirmenybėse pamirštamą pasirodymą surengė Arūnas Mikalauskas.

Lietuvio atstovaujama Krailsheimo „Merlins“ (7/12) išvykoje nusileido Getingeno „Gottingen“ (12/7) komandai – 79:92 (18:24, 24:25, 18:22, 19:21).

Neįsimintinas buvo ir A.Mikalauskas, sužaidęs pusdevintos minutės ir krepšio neatakavęs, atkovojęs 2 kamuolius, po kartą suklydęs ir prasižengęs bei surinkęs vienintelį naudingumo balą.

„Merlins“ gretose 16 taškų surinko Jarenas Lewisas, 12 – Edonas Maxhuni (1/4 tritaškių), 11 – Jamesas Batemonas (5 rez. perd.).

Šeimininkų ekipoje 22 taškus pelnė norvegas Haraldas Frey’us (5 atk. kam., 6 rez. perd.), 17 – Geno Crandallas, 14 – Javonas Bessas, 13 – Tillas Pape’as (6 atk. kam.), 12 – Rayshaunas Hammondsas (6 atk. kam.), 11 – Harperis Kampas.

Po šio pralaimėjimo Krailsheimo klubas rikiuojasi tryliktas, Getingeno komanda dalinasi ketvirtąją vietą.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros