A.Kulboka svariai prisidėjo prie pergalės

Prieš 1 metus 73

Graikijos čempionate pergalę iškovojo Arnoldo Kulbokos Patrų „Promitheas“ (3/4) ekipa, kuri 80:71 (22:22, 19:15, 23:6, 16:28) įveikė to paties miesto „Apollon“ (3/6) krepšininkus.

Puolėjas iš Lietuvos per 35 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Promitheas“ komandai George’as Condittas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Vasilis Mouratos pridėjo 16.

Pralaimėjusiems Nickas Griffinas įmetė 23 taškus (4/8 trit.), Zoisas Karampelas pridėjo 19 (8 rez. per.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos