A.Kulboka kukliai prisidėjo prie lemiamų rungtynių išplėšimo

Prieš 1 metus 63

Graikijos pirmenybėse savo sezoną pratęsti pavyko Patrų „Promitheas“ klubui su Arnoldu Kulboka.

Lietuvio komanda namie 77:63 (20:13, 21:16, 16:15, 20:19) nugalėjo Salonikų PAOK ir išlygino ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

A.Kulbokai svariai prie pergalės prisidėti nepavyko – 18 minučių, 2 taškai (1/2 dvitaškių, 0/5 tritaškių), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 2 pražangos.

19 taškų nugalėtojams surinko Anthony Cowanas (4/8 tritaškių, 5 atk. kam.), 12 – Joe Thomasonas (1/5 tritaškių, 6 rez. perd.), po 11 – Dustinas Hogue’as ir George’as Condittas (5/5 dvitaškių, 6 atk. kam.).

PAOK neišgelbėjo net 32 Palangoje atsiskleidusio Jaleno Riley taškai (7/9 tritaškių, 6 atk. kam., 5 klaidos). Įspūdinga tai, kad jis vienintelis komandoje surinko daugiau nei 5 taškus.

Trečiasis serijos mačas Salonikuose įvyks sekmadienį, o poros nugalėtojai pusfinalyje susitiks su Pirėjo „Olympiacos“.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas