A.Gudaitis pergalingame mače pernelyg neišsiskyrė

Prieš 1 metus 64

Pergalę Graikijos lygoje pasiekė Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (6/2) ekipa, kuri namuose 71:57 (25:17, 13:12, 18:19, 15:9) nugalėjo Atėnų AEK (6/3) krepšininkus.

M.Grigonis dėl nugaros traumos dar nežaidė, o A.Gudaitis per 20 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo, gavo bloką, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams Mateušas Ponitka pelnė 14 taškų, Parisas Lee – 13 (6 per. kam.), Georgios Papagiannis pridėjo 8 taškus. Šioje dvikovoje debiutavo sugrįžęs Nikos Pappas, kuris per 6 minutes nepasižymėjo.

Pralaimėjusiems Akilas Mitchellas įmetė 18 taškų, Kenny Williamsas – 10, Kostas Papadakis surinko 6 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos