„76ers“ krepšininkai tiesiausiu keliu pateko į antrąjį NBA atkrintamųjų etapą

Prieš 1 metus 78

NBA lygoje paaiškėjo pirmoji komanda, perlipusi ketvirtfinalio barjerą. Ja tapo Filadelfijos „76ers, pirmajame atkrintamųjų varžybų rate sausu rezultatu 4-0 susitvarkiusi su Bruklino „Nets“ krepšininkais.

Doco Riverso auklėtiniai Brukline vykusiame mače pergalę pasiekė rezultatu 96:88 (22:29, 18:19, 26:15, 30:25). Ją iškovoti nesutrukdė ir žaidimas be traumą patyrusio savo lyderio Joelio Embiido.

Kitame atkrintamųjų etape Filadelfijos komandos lauks Bostono „Celtics“ ir Atlantos „Hawks“ poros laimėtojas. Dabar šios serijos rezultatas yra 2-1 „Celtics“ naudai.

Tiesa, Bruklino komanda ketvirtajame kėlinyje dar pirmavo rezultatu 72:70, tačiau vėliau savo madas diktavo svečiai. Bandyti išsilaikyti rungtynėse „Nets“ krepšininkams leido net 7 paeiliui pataikyti tolimi metimai.

Tobiasas Harrisas nugalėtojams per 37 minutes pelnė 25 taškus (9/15 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.) bei buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje. Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių.

Tuo metu Jamesas Hardenas surinko 17 taškų (2/13 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.