5 įvarčių vakarėlyje – „Real“ pralaimėjimas prieš „Rayo Vallecano“

Prieš 1 metus 75

Ispanijoje į lyderius besiveržianti Madrido „Real“ ekipa patyrė pralaimėjimą 2:3 prieš Madrido „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Dar 5-ą minutę „Rayo Vallecano“ ekipą į priekį išvedė Santis Comesanas. Tiesa, rezultatą išlyginti 37-ą minutę sugebėjo sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Luka Modričius, o jau 41-ą minutę „Real“ į priekį išvedė Ederas Militao.

Bet „Rayo Vallecano“ neliko skolingi ir rezultatą išlygino dar prieš pertrauką – 44-ą minutę įvartį pelnė Alvaro Garcia.

Nuo 62-osios minutės „Rayo Vallecano“ turėjo žaisti be savo stratego, nes Andoni Iraolai buvo parodyta raudona kortelė.

Bet tai nesutrukdė „Rayo Vallecano“ iškovoti pergalės – 67-ą minutę įvartį pelnė 11 metrų baudinį galiausiai realizavęs Oscaras Trejo.

„Real“ ekipa su 32 taškais lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, o „Rayo Vallecano“ ekipa su 21 tašku pakilo į 8-ą poziciją.