17 taškų persvarą per kėlinį išleidusius „Lakers“ pražudė 22-ejų gynėjo tritaškis su sirena

Prieš 1 metus 60

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) gerame kelyje neišsilaikė Los Andželo „Lakers“ (7/12) ekipa.

Kalifornijos klubas namie 115:116 (32:29, 30L27, 31:28, 22:32) nusileido Indianos „Pacers“ (12/8) komandai.

„Lakers“ kontroliavo antrąją mačo dalį, o ketvirtajame kėlinyje turėjo 17 taškų persvarą (101:84), tačiau per anksti atsipalaidavo. Atsitiesę svečiai Tyrese’o Haliburtono metimu likus žaisti 40 sekundžių išlygino rezultatą – 113:113.

Iniciatyvos ėmęsis LeBronas Jamesas svarbiu dvitaškiu grąžino persvarą savo komandai. Ilgą „Pacers“ ataką baigė netaiklus Myleso Turnerio tritaškis, tačiau T.Haliburtonas atkovojo kamuolį puolime, perdavė šį Andrew Nembhardui, kuris tritaškiu su sirena nulėmė rungtynes.

Mačo herojumi tapęs 22-ejų gynėjas turėjo vieną darbą – atakuoti iš toli. Nuo „Pacers“ suolo pakilęs atletas per 29 minutes pelnė 12 taškų (0/1 dvitaškio, 4/7 tritaškių).

Prie lemtingo epizodo prisidėjęs T.Haliburtonas per 35 minutes pelnė 24 taškus (7/15 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė kamuolį, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, nė karto nesuklydo bei sykį prasižengė.

Tuo tarpu „Lakers“ jau turėjo savo lyderių tandemą – Anthony Davisas ir L.Jamesas kartu surinko 46 taškus bei 20 atkovotų kamuolių.

Los Andželo klubas iki šio mačo pamažu bandė nusiplauti prasto sezono starto prisiminimus ir buvo laimėjęs penkis iš šešių pastarųjų susitikimų.

„Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 24 (7 atk. kam., 14 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 23 (8 atk. kam., 3/8 tritaškių), Aaronas Nesmithas 16 (4/7 tritaškių), Buddy Hieldas ir Mylesas Turneris (13 atk. kam., 3 blokai) po 15, Andrew Nembhardas 12 (4/7 tritaškių).

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 24 (6 rez. perd.), LeBronas Jamesas 21 (7 atk. kam., 3/10 tritaškių), Austinas Reavesas 13.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių