12-asis Dakaro etapas – antroji maratono diena: Kancius įšoko į pirmąjį trejetuką

Prieš 1 metus 50

12-asis Dakaro etapas taps antrąją maratono diena – praėjusią dieną startavę ekipažai viską turėjo tvarkytis patys ir mechanikų pagalbos sulauks tik finišavę šiandien.

12-ajame etape greičio ruožas tęsis 185 km.

Jame organizatoriai žada 50 proc. išdžiuvusių vandens telkinių dugno, 39 proc. kopų, 6 proc. smėlio ir 5 proc. grunto.

Lietuvių starto laikai:

Rokas Baciuška/Oriolas Vidalis – 8:42 val.

Tomas Jančys/Irmantas Bražiūnas – 9:44 val.

Gintas Petrus/Jose Marquesas – 9:47:30 val.

Vaidotas Paškevičius/Slavomiras Volkovas/Tomas Gužauskas – 9:49:30 val.

Automobiliai

Iš Dakaro penktadienį pasitraukė dar vienas lietuvių ekipažas. Vaidotas Žala paskelbė, kad nesulaukė reikalingos techninės pagalbos po ketvirtadienį patirto gedimo ir jo šių metų Dakaras yra baigtas.

Motociklai

Dvyliktojo etapo nugalėtoju tapo Jose Ignacio Cornejo Florimo. Antrąją vietą užėmė Danielis Sandersas (+49 sek._, o trečias finišavo Toby Price`as (+1:58 min.).

Bendroje įskaitoje dėl pirmos vietos verda itin įnirtinga kova. Toby Price`as kol kas pirmauja, bet antroje vietoje esantis Skyleris Howesas atsilieka vos 28 sek.

Trečioje vietoje žengiantis Kevinas Benavidesas nuo lyderio atsilieka 2:40 min.