Puikiai žaidęs E.Bendžius padėjo ekipai pasiekti svarbią pergalę

Prieš 1 metus 66

Svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Eimanto Bendžiaus Sasario „Dinamo“ (1/3) ekipa.

Lietuvio klubas namuose 82:78 (19:14, 21:16, 23:25, 19:23) nugalėjo Salonikų PAOK (1/3) krepšininkus.

Likus žaisti 49 sekundes Geraldas Robinsonas 2 baudų metimais padidino šeimininkų pranašumą iki 4 taškų – 79:75. Pražangą išprovokavęs Nate’as Renfro pataikė pirmąją baudą (76:79), tačiau prametė antrąją ir puolime kamuolį atkovojo PAOK ekipą. Dvi baudas pataikė Jaylenas Handsas (78:79), o Aleksejus Nikoličius suklydo. Vis tik klaida atsakė ir varžovai, o Filipas Krušlinas pataikė tik vieną baudą – 80:78. Salonikų ekipa galėjo išplėšti pergalę, bet J.Handsas prametė iš toli, o E.Bendžius įtvirtino pergalę baudomis – 82:78.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Salonikų ekipa buvo laimėjusi net 20 taškų skirtumu – 88:68.

E.Bendžius buvo rezultatyviausias komandoje – jis per 26 minutes pelnė 18 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojams De’Shawnas Stephensas įmetė 15 taškų (10 atk. kam.), G.Robinsonas – 14 (6 rez. per.).

Salonikų komandai Jalenas Riley pelnė 20 taškų (5/12 trit.), J.Handsas surinko 19 (10/10 baud.).

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių