„Premier“ lygoje – skaudus kirtis dėl išlikimo kovojančiai „Everton“

Prieš 2 metus 150

Liverpulio „Everton“ futbolininkai dar labiau susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl išlikimo aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje.

Trečiadienio vakarą Franko Lampardo auklėtiniai išvykoje pirmavo prieš „Burnley“ ekipą, bet galiausiai patyrė nesėkmę 2:3 (2:1).

Nathanas Collinsas pelnė įvartį 12-ąją rungtynių minutę, taip išvesdamas šeimininkus į priekį, tačiau „Everton“ po pirmojo kėlinio vis dėlto pirmavo. Tai padaryti padėjo du skirti baudiniai, kuriuos abu realizavo Richarlisonas – 18 ir 41 min.

Tačiau Jay Rodriguezas jau 57-ąją minutę atstatė lygų rezultatą, o neįkainuojamus tris taškus „Burnley“ ekipai iškovojo Maxwelo Cornet`o įvartis 85-ąją minutę.

Tai buvo pirma „Burnley“ ekipos pergalė po keturių iš eilės pralaimėjimų, o „Everton“ per pastarąsias 7 rungtynes „Premier“ lygoje laimėjo tik sykį ir 6 kartus nusileido varžovams.

Abi komandos kovoja dėl išlikimo lygoje, o „Everton“ vis dar turi vieno taško pranašumą prieš „Burnley“. Abiem komandoms liko sužaisti po 9 rungtynes.

Teoriškai „Burnley“ turi kur kas lengvesnį tvarkaraštį. Jiems liko tik trys mačai su pirmojo dešimtuko komandomis, o „Everton“ su pirmo dešimtuko komandomis dar teks žaisti net 6 kartus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt