„Warriors“ galingu puolimu įveikė „Raptors“ ekipą

Prieš 1 metus 45

Pergalių sąskaitą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) papildė San Fransisko „Golden State Warriors“ (25/24), namie 129:117 (34:36, 29:26, 35:32, 31:23) nugalėjo Toronto „Raptors“ (22/28) klubą.

Viso mačo metu vyko atkakli kova, tik paskutiniame ketvirtyje „Warriors“ nužengė pergalės link. Po trijų ketvirčių persvara buvo trapi (98:94), bet Stepheno Curry tempiama ekipa ėmė tolti – 117:108.

„Raptors“ liko kovoje ir dar galėjo atsitiesti (114:122), nes liko dar 2 minutės. Tačiau Donte DiVincenzo ir S.Curry tvirtino pergalę šeimininkams.

„Warriors“ puolimą grindė dažnais tolimais šūviais – 18 iš 43 buvo taiklūs.

Nugalėtojams 35 taškus (4/8 trit.) rinko, 7 kamuolius atkovojo ir 11 perdavimų atliko S.Curry, jo pagrindinis pagalbininkas buvo Klay‘us Thompsonas, įmetęs 29 taškus (6/14 trit.) bei atkovojęs 8 kamuolius.

Taip pat 15 taškų rinko Jonathanas Kuminga, po 12 – Donte DiVincenzo (11 rez. perd.) bei Kevonas Looney (8 atk. kam.).

Toronto komandai 28 taškus pelnė F.VanVleetas (5/10 trit., 10 rez. perd.), 24 – Scottie Barnesas (6 atk. kam., 5 rez. perd.), 21 – Pascalis Siakamas (7 atk. kam.), po 17 – Gary Trentas ir Preciousas Achiuwa (11 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti