Visas rungtynes kontroliavusi „Olympiacos“ nesustabdė R.Sorkino, bet pasiekė pergalę

Prieš 1 metus 56

Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ (14/7) ekipa, kuri namuose 95:89 (24:25, 27:11, 20:28, 24:26) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (11/10) krepšininkus.

„Maccabi“ pribloškė varžovus pirmajame kėlinyje, kai 6-ąją minutę turėjo dviženklį pranašumą – 21:10. Vis dėlto tai buvo tik išimtis iš taisyklės, nes „Olympiacos“ atsibudo ir dar iki ketvirčio pabaigos priartėjo – 24:25.

Antrajame kėlinyje šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir susikrovė solidų pranašumą – 51:34. Po didžiosios pertraukos svečiai atkuto ir puikiai sužaidė trečiojo ketvirčio pabaigą, kurią laimėjo spurtu 9:2 ir skirtumą sumažino iki 64:71.

Paskutiniajame ketvirtyje sužaidus beveik 3 minutes „Maccabi“ jau priartėjo iki 4 taškų – 69:73. Tada OLY pelnė 7 taškus be atsako ir atsiplėšė – 80:69. Tai buvo lemiama atkarpa, po kurios Izraelio klubas atsitiesti nebesugebėjo.

Karjeros rungtynes sužaidė Romanas Sorkinas, kurio iki tol rekordai Eurolygoje buvo 16 taškų ir 21 naudingumo balas, o šiame mače aukštaūgis pelnė 23 taškus ir surinko 33 balus.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas 23 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Shaquielle‘as McKissicas 13 (1/5 tritaškiai), Kostas Papanikolaou 10, Isaiah Canaanas (2/6 tritaškiai), Thomasas Walkupas (12 rez. perd.), Alecas Petersas ir Tarikas Blackas po 9, Giannoulis Larentzakis 8 (9 atk. kam.).

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 23 (9 atk. kam., 33 naud. bal.), Wade‘as Baldinwas 14 (4/16 metimai, 8 rez. perd., 6 kld.), Jalenas Adamsas ir Bonzie Colsonas (11 atk. kam., 21 naud. bal.) po 13, Johnas DiBartolomeo 12 (4/6 tritaškiai),

Shaq attack✈️@ShaqInTheBox #FlightTime I @TurkishAirlines pic.twitter.com/I8RGgRXHcE

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 27, 2023

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti