Vėl atgijęs M.Jamesas atvedė „AS Monaco“ į pergalę Miunchene

Prieš 11 mėnesius 48

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (21/11) ekipa siekia namų pranašumo Eurolygos ketvirtfinalyje ir pasiekė svarbią pergalę Miunchene, kur 84:81 (23:22, 22:18, 12:20, 27:21) palaužė „Bayern“ (11/21) klubą.

Prieš tai šią savaitę „AS Monaco“ patyrė pralaimėjimą Kauno „Žalgiriui“.

Nuo mačo pradžios kova buvo gana lygi. „Bayern“ gerai startavo antrame kėlinyje ir atitrūko 30:23, bet greitai Jordanas Loydas, Mike‘as Jamesas ir D.Motiejūnas rezultatą persvėrė – 36:32. M.Jamesas žaidė puikią pirmo mačo dalį, per kurią pelnę 18 taškų, o Monako klubas pirmavo 45:40.

Po pertraukos D.J.Seeley ir Corey Waldenas gerino „Bayern“ situaciją ir neleido stipriai atsilikti, o po Vladimiro Lučičiaus dviejų tolimų šūvių ekipas skyrė taškas – 52:53. Galiausiai Isaacas Bonga rezultatą persvėrė – 54:53.

Apylygė kova vyko toliau (60:60), bet Johnas Brownas su Elie Okobo patempė pirmyn svečius – 70:62. Spurtu atsakė ir šeimininkai (68:70), bet tuo džiaugėsi neilgai, kadangi vėl lyderystę rodė M.Jamesas – 73:68.

Likus minutei I.Bonga pelnė du taškus su pražanga (75:79), tačiau jam atsakė J.Loydas, taip „AS Monaco“ artėjo pergalės link. Intrigą laikė V.Lučičius, sumetęs dar du savo tritaškius (81:84), bet šeimininkai nebeišsigelbėjo.

D.Motiejūnas per 24 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 1 – perėmė, atliko 3 perdavimus, 2 kartus klydo, provokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė ir rinko 10 naudingumo balų.

Monako klubo vedlys M.Jamesas ryškiai priminė apie save – įmetė 28 taškus (6/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat perdavimų, rinko 25 naudingumo balus.

Beje, kova su „Bayern“ kauniečiai užbaigs Eurolygos reguliaraus sezono etapą. Šiuo metu Miuncheno klubas išgyvena penkių pralaimėjimų seriją.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (4/4 trit.), Corey Waldenas 18 (3/6 trit.), Zylanas Cheathamas 10, Isaacas Bonga 9, D.J.Seeley 8.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 28 (6/9 trit.), Jordanas Loydas 14, Elie Okobo ir Donatas Motiejūnas – po 9, Donta Hallas ir Johnas Brownas (6 atk. kam.) – po 7.

Donta Hall flies for the alley-oop🆙@ASMonaco_Basket #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/RDixBnZ06Y