V.Kariniauskas Čempionų lygoje nežais – Bambergo klubas neįveikė portugališko barjero

Prieš 1 metus 101

FIBA Čempionų lygos atrankoje antrus metus fiasko patyrė Bambergo „Brose Bamberg“ klubas.

Vokietijos ekipa atrankos turnyro finale išvykoje 73:87 (21:20, 12:24, 26:26, 14:17) nusileido Lisabonos „Benfica“ komandai iš Portugalijos.

Antrajame kėlinyje varžovus paleidę vokiečiai per likusį laiką sugrįžti į rungtynes taip ir nesugebėjo.

Bambergo ekipos lietuvis Vaidas Kariniauskas aikštėje praleido vos 5 minutes, pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių) bei surinko vienintelį naudingumo balą.

„Brose Bamberg“ gretose dviženklį rezultatyvumą pasiekė tik Justinas Wrightas-Foremanas ir Jaromiras Bohačikas, pelnę atitinkamai 25 ir 21 tašką. Christianas Sengfelderis pelnė tik 6 taškus (0/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), bet atkovojo net 16 kamuolių.

„Benfica“ gretose net 39 taškus suvertė Ivanas Almeida (9/14 tritaškių, 8 atk. kam.), po 10 pridėjo Terrellas Carteris bei Toney Douglasas (8 rez. perd.).

Portugalijos klubui tai bus pirmasis kartas Čempionų lygoje.

Pagrindiniame turnyre „Benfica“ susitiks su pajėgiais varžovais – F grupėje jų laukia Manresos BAXI, Rygos VEF ir Limožo CSP.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn