„Stekas“ pasiekė trečiąją pergalę paeiliui, vėl laimėjo ir telšiškiai

Prieš 1 metus 48

Vilniaus „Stekas“ (12/16) puikiai pradėjo trečiąjį „7bet-NKL“ ratą ir šeštadienį išvykoje 81:64 (17:17, 22:21, 20:6, 22:20) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (10/18).

Trys pergalės iš eilės – viena geriausių „Steko“ serijų šį sezoną. Sykį vilniečiai buvo triumfavę keturis sykius paeiliui, o trys pergalės iš eilės yra antras geriausias komandos rezultatas.

Visi aštuoni mačui registruoti „Steko“ krepšininkai pasižymėjo taškais.

Karolis Brusokas surinko penktą dvigubą dublį šį sezoną. Centras įmetė 13 taškų (5/9 dvit., 3/4 baudų) ir pridėjo 11 sugriebtų kamuolių.

Paulius Semaška atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Tadas Rinkūnas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantas Šerkšnas, per 34 minutes pelnęs 22 taškus (3/8 dvit., 4/5 trit., 4/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Palangos komandoje rezultatyviausiai žaidė 12 taškų (6/9 dvit.) pelnęs Justinas Youngas.

Praėjusiame mače 32 taškus pelnęs Ernestas Jaškus šįsyk įmetė 11 taškų (2/9 dvit., 2/5 trit., 1/4 baudų).

„Kuršiai“: Justinas Youngas 12 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Ernestas Jaškus 11 (2/9 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Tadas Kararinas 10 (2/2 trit.), Zacaree Owensas 9 (1/9 dvit., 1/5 trit.), Danilo Sokolenka 7.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 22 (3/8 dvit., 4/5 trit., 7 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 18 (4/5 trit., 5 rez. perd., 25 naud.), Karolis Brusokas 13 (5/9 dvit., 11 atk. kam.), Justas Sinica 10 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Paulius Semaška 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.).

Idealiai iš toli atakavęs E.Bružas su „Telšiais“ pasiekė pergalę

Ernestas Bružas pataikė 5 tritaškius iš 5 ir pelnė 19 taškų, o jo atstovaujama „Telšių“ (23/5) komanda „7bet-NKL“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 86:77 (18:17, 27:24, 20:16, 21:20) nugalėjo „Vytį-VDU“ (17/11), kurie suklupo antrą kartą paeiliui.

Žemaitijos klubas laimėjo visus keturis ketvirčius, bet tai padarė didžiausia keturių taškų persvara.

Ketvirtąjį kėlinį Laurynas Kaveckis ir Vilius Pocius pradėjo tritaškiais, kurie „Telšiams“ suteikė 14 taškų persvarą (71:57).

Per likusį laiką šeimininkai prie svečių taip ir nepriartėjo.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Ernestas Bružas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (1/2 dvit., 5/5 trit., 2/2 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Kaveckis, per 23 minutes pelnęs 20 taškų (5/6 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Telšiškių naujokas Rolandas Jakštas per 27 minutes surinko 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Ignas Razutis pelnė 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šakių komandai Augustinas Mikštas per 31 minutę pelnė 24 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 4/9 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 24 (7/10 dvit., 2/5 trit., 4/9 baud., 7 atk. kam., 29 naud.), Gabrielius Čelka 11 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Karolis Kokoška 9 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 8, Titas Januševičius 7.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 20 (5/6 dvit., 3/8 trit.), Ernestas Bružas 19 (5/5 trit., 5 atk. kam.), Ignas Razutis 15 (3/8 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Rolandas Jakštas 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Dramatiškame mače Vilkaviškyje triumfavo „Delikatesas“

Šarūnas Kulevičius pataikė 5 tritaškius iš 5, o jo ginamas Joniškio „Delikatesas“ (11/17) šventė dramatišką pergalę „7bet-NKL“. Joniškio klubas išvykoje 91:90 (26:21, 16:30, 23:20, 26:19) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (10/17).

Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos Modestas Žaunieriūnas smeigė tritaškį ir „Perlui“ suteikė 10 taškų persvarą (82:72).

Vilius Valuntonis ir Šarūnas Kulevičius atsakė tritaškiais, Corey Boydas pridėjo dvitaškį ir baudos metimą, Š.Kulevičius smeigė dar vieną tritaškį ir 12:2 spurtavę Joniškio krepšininkai persvėrė rezultatą 84:82.

Mačo pabaigoje kova vyko taškas į tašką.

Likus 36 sekundėms Klaidas Metrikis „Perlą“ išvedė į priekį 90:89.

„Delikatesas“ nepataikė, bet svečiai gavo antrą šansą ir Fernando Salsamendi pataikė dvitaškį iš po krepšio, kuris svečiams suteikė 1 taško persvarą.

Per lemiamas 6 sekundes „Perlas“ suklydo ir triumfavo „Delikatesas“.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Darionas Rackley, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Tuo metu 5 tritaškius iš 5 pataikęs Šarūnas Kulevičius surinko 18 taškų ir 25 naudingumo balus.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 34 minutes pelnė 17 taškų (4/9 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 17 (4/9 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 25 naud.), Amandas Urkis (3/7 trit., 4 kld.) ir Modestas Žaunieriūnas (3/8 trit., 5 rez. perd.) po 13, Klaidas Metrikis 11 (3/8 trit.), Mantvydas Žukauskas (2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Augustine Ene'as (5/7 dvit.) po 10, Gytis Mačionis ir Jonas Levickas po 8.

„Delikatesas“: Darionas Rackley 20 (6/9 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam., 31 naud.), Šarūnas Kulevičius 18 (5/5 trit., 5 atk. kam., 25 naud.), Corey Boydas (6/10 dvit., 4 kld.) ir Fernando Salsamendi (5/9 dvit.) po 14, Povilas Gaidys 12 (5/6 baud., 7 atk. kam.), Vilius Valuntonis 8.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti