Rezultatyviai žaidusio G.Oreliko klubas Eurolygos lyderiams įkasti neįstengė

Prieš 1 metus 73

Turkijoje pralaimėjimą patyrė Gedimino Oreliko atstovaujamas Stambulo „Bešiktaš“ (2/6) klubas.

Lietuvio ekipa 72:81 (20:31, 20:22, 17:12, 15:16) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (8/0) komandai.

G.Orelikas per 27 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Jo ekipoje rezultatyviausias buvo Burakas Canas Yildizli, pelnęs 17 taškų (6 atk. kam.), Jordanas Usheris pridėjo 13.

„Fenerbahče“ Ismetas Akpinaras įmetė 23 taškus (7/10 trit.), Johnathanas Motley pridėjo 19 (7 atk. kam.), Šehmusas Hazeras – 13.

Eurolygos lyderiai šį penktadienį namuose priims Madrido „Real“ krepšininkus.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių