Prie baudų linijos klydęs Giannis galingu pasirodymu nukalė „Bucks“ pergalę

Prieš 1 metus 49

NBA reguliariajame sezone sužaistos penkerios rungtynės, o Milvokio „Bucks“ (32-17) iškovojo penktąją pergalę per pastarąsias 6 rungtynes, kai išvykoje 141:131 (45:30, 40:26, 29:43, 27:32) įveikė Indianos „Pacers“ (14-27).

41 tašką šiose rungtynėse pelnęs „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo pataikė tik 7 baudų metimus iš 18-os, tačiau lemiamomis minutėmis įmetė 5 iš 8 ir neleido šeimininkams galutinai sugrįžti į rungtynes.

Pirmoje rungtynių pusėje „Bucks“ persvara buvo pasiekusi ir 33 taškų ribą (85:52), o po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 85:56.

Tačiau „Pacers“ šį sezoną net 11 sykių pasiekė pergales, kai prieš tai turėjo dviženklį deficitą, dukart tai padarė išlipdami iš didesnės nei 20 taškų duobės, tačiau ne šįkart.

Šįkart ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ arčiausiai prie varžovų priartėjo iki 131:124, nuolat siųsdami G. Antetokounmpo mesti baudų. Galiausiai graikas kiek sutvarkė savo taiklumą ir paskutinėmis minutėmis garantavo komandai pergalę.

„Pacers“: M. Turneris (8/13 dvit.) 24, B. Hieldas (5/9 trit.) 22, B. Mathurinas (8 atk. kam.) 21, TJ McConnellas (8/10 dvit.) 19, C, Duarte (5/6 dvit., 6 rez. perd.) 17.

„Bucks“: G. Antetokounmpo (14/22 dvit., 2/7 trit., 7/18 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd.) 41, J. Holiday`us (9 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.) 20, K. Middletonas (7/9 dvit.) 17, B. Lopezas 15, P. Connaughtonas (4/6 trit., 8 atk. kam.) 14, G. Allenas (3/5 trit.) 13, J. Carteris 12.

Penktąją iš eilės nesėkmę, nepaisant lyderio trigubo dublio, patyrė dar visai neseniai Vakarų konferencijoje pirmavusi Memfio „Grizzlies“ (31-18) ekipa, išvykoje 100:111 (31:38, 22:24, 24:25, 23:24) nusileidusi Minesotos „Timberwolves“ (26-25).

„Grizzlies“ lyderis Ja Morantas surinko 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet „Grizzlies“ pralaimėjo 5-ą sykį iš eilės, nors prieš tai turėjo net 11 pergalių seriją.

Svečiai šiose rungtynėse vienintelį sykį pirmavo rezultatui esant 7:6, bet „Timberwolves“ dviženklį pranašumą įgijo dar pirmajame ketvirtyje.

Prieš rungtynes arenoje vyko tylos minutė, siekiant pagerbti Memfyje policijos pareigūnų mirtinai sumuštam 29 metų Tyre`ui Nicholsui.

Po mačo „Grizzlies“ rūbinė buvo uždaryta žurnalistams ir nė vienas žaidėjas neatsakinėjo į klausimus.

„Timberwolves“: A. Edwardsas (6/13 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) 25, K. Andersonas (4/7 trit., 6 rez. perd.) 23, D. Russellas (3/10 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.) 19, N. Knightas 10.

„Grizzlies“: J. Morantas (7/15 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd.) 27, D. Brooksas (2/10 trit.) 17, B. Clarke`as (7 atk. kam.) 15, J. Jacksonas (7 atk. kam.) 14.