„Premier“ lygos sezono starte „Fulham“ atėmė taškus iš „Liverpool“

Prieš 1 savaitę 1

Šeštadienį Anglijoje buvo sužaistos antrosios naujojo „Premier“ lygos sezono rungtynės.

Į aukščiausią divizioną grįžusi Londono „Fulham“ ekipa namuose priėmė šalies vicečempionus „Liverpool“ futbolininkus. Dukart pirmavę šeimininkai kiek netikėtai atėmė taškus iš favoritų – 2:2 (1:0).

„Fulham“ į priekį vedė komandos žvaigždė serbas Aleksandaras Mitrovičius. Jis 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Fulham“ į priekį.

Antrajame kėlinyje, sužaidus beveik 20 minučių, žodį tarė „Liverpool“ naujokas Darwinas Nunezas. Po keitimo pasirodęs urugvajietis įspūdingai kulnu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

„Liverpool“ dar labiau ėmė spausti šeimininkus, tačiau 72-ąją minutę grubiai suklydo Virgilas van Dijkas, baudos aikštelėje pargriovęs A. Mitrovičių ir suteikęs serbui šansą pasižymėti nuo 11 metrų žymos. Puolėjas neklydo ir tiksliu smūgiu grąžino „Fulham“ ekipai persvarą.

Tiesa, ilgai šeimininkai nesidžiaugė – po 8 minučių lygybę grąžino Mohamedas Salah. Tai buvo galutinis taškas šiose rungtynėse.