Po pratęsimo „Barcą“ palaužęs Madrido „Real“ penktą kartą iš eilės triumfavo Supertaurėje

Prieš 1 metus 79

Madrido „Real“ triumfuoja Ispanijoje – ketvirtą kartą iš eilės „Barceloną“ Supertaurės finale palaužęs „baltųjų“ klubas nuskynė savo pirmąjį trofėjų naujajame sezone.

Po įnirtingos ir pratęsimo pareikalavusios kovos Šarūno Jasikevičiaus diriguojama „Barcelona“ patyrė nesėkmę 83:89 (15:17, 22:12, 12:26, 22:16, 12:18).

Madrido „Real“ Ispanijos supertaurę iškovojo penktą kartą iš eilės. Karališkasis klubas šiame turnyre nepralaimi nuo 2018 metų.

— #SupercopaEndesa (@ACBCOM) September 25, 2022

„Barcelona“ pastarąjį kartą supertaurės trofėjų iškovojo 2015-aisiais.

Rungtynės vyko permainingai – po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo 37:29, bet Madrido „Real“ po galingo starto trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą ir įsiveržė į priekį 55:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Barca“ atstatė lygybę. Paskutinę minutę geresnėje situacijoje buvo Madrido „Real“ krepšininkai, jiems priklausė ir paskutinė ataka, tačiau Gabrielio Decko išmestas tritaškis tikslo nepasiekė. Pratęsimo metu katalonus gelbėjo Rokas Jokubaitis, bet Madrido „Real“ galiausiai įrodė pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Walteris Tavaresas, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Barcoje“ geriausiai pasirodė Sertačas Šanli, pelnęs 21 tašką ir sugriebęs 5 kamuolius.

R. Jokubaitis per 23 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.