NBA naktis: „Nuggets“ nesustabdė Duranto, o Minesotoje dominavo Davisas

Prieš 1 metus 53

Finikso „Suns“ (42-35) naktį iš penktadienio į šeštadienį nugalėjo savo konferencijos lyderius ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

Kevino Duranto vedama „Suns“ ekipa namuose 100:93 (32:20, 28:20, 23:34, 16:19) palaužė Denverio „Nuggets“ (51-26).

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų, tačiau po pertraukos „Nuggets“ sumažino atsilikimą iki 10 taškų, o ketvirtajame kėlinyje buvo priartėję iki 4 taškų. Visgi „Suns“ atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Prie jos labiausiai prisidėjo K. Durantas, per 32 minutes įmetęs 30 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Devinas Bookeris prie pergalės prisidėjo 27 taškais. Varžovų gretose išsiskyrė Aaronas Gordonas – 26 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai. „Nuggets“ vertėsi be Nikola Jokičiaus.

Kitose rungtynėse Los Andželo „Lakers“ (39-38) itin svarbioje kovoje 123:111 (27:29, 28:36, 35:18, 33:28) įveikė turnyrinės lentelės kaimynę Minesotos „Timberwolves“ (39:39).

„Lakers“ nepraranda vilties įšokti tiesiai į atkrintamąsias, nes nuo šeštos vietos juos skiria tik dvi pergalės. Be to, Kalifornijos klubas dar yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Į pergalę Minesotoje „Lakers“ vedė Anthony Davisas, užfiksavęs galingą dvigubą dublį. Aukštaūgis per 37 minutes įmetė 38 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.

LeBronas Jamesas susitikimą užbaigė su 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais. Minesotos ekipoje daugiausiai taškų – 25 – surinko Mike`as Conley.

Iš viso šią naktį NBA pirmenybėse buvo sužaista 13 rungtynių. Reguliariojo sezono finišas – balandžio 9 dieną.