LTF taurės finalas kaitina kraują – šeštadienį Gargžduose laukiama nuožmaus mūšio

Prieš 2 mėnesius 18

Šeštadienį Gargžduose vyks Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) vyrų taurės turnyro finalai. Po ypač įnirtingais mūšiais pasižymėjo taurės sezono vietas finale pelnė Kelmės „Etovis“ ir Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“, rašoma LTF pranešime.

Didysis finalas startuos 16 valandą.

Abi finalininkės pusfinalyje eliminavo stipriausias praėjusio sezono komandas. „Etovis“ dramatiškoje serijoje įveikė Marijampolės „Sūduvą“, o šiauliečiai abu sykius nugalėjo keturis kart šio turnyro nugalėtoją Gargždų „Amber-Arlangos“ ekipą.

Kelmės klubas į finalus pateko antrą kartą iš eilės. Praėjusiose LTF taurės varžybose „Etovis“ liko ketvirtas.

„Mūsų komandai, sirgaliams, klubo vadovams ir rėmėjams, galų gale – visai Kelmės tinklinio bendruomenei tai reiškia labai daug. Po ilgos pertraukos sugrįžome į aukščiausią Lietuvos lygą, o dabar galėsime siekti pirmo šio sezono titulo. Manau, kad tai yra labai gerai, nes sezono pradžia buvo gera, bet vėliau įkritome į duobę. Dabar tikrai noriu pasidžiaugti žaidėjais, kuriais didžiuojuosi, bet, žinoma, pagarba sirgaliams“, – sakė „Etovio“ žaidžiantysis treneris Arnoldas Barauskis.

Neabejotinai vienus triukšmingiausių sirgalių turintys kelmiškiai finale pamėgins žengti paskutinį žingsnį ir atiduoti visas jėgas dėl ilgai laukto trofėjaus.

„Sirgaliams pažadu vieną dalyką – nieko neatiduosime lengvai. Atsidavimas ir koncentracija bus maksimali. Finalo priešininkai yra verti didelės pagarbos, jie turi daug patirties sukaupusius žaidėjos, o tai mus tik dar labiau motyvuoja“, – pabrėžė A. Barauskis.

Sugrįžimo į finalą ilgokai teko laukti ir „Elgai-Grafaitei-SC Dubysai“. Gerokai šiam sezonui pasistiprinusi komanda neslepia ambicijų šiemet laimėti abu trofėjus Lietuvoje.

„Į LTF taurės turnyrą visą laiką žiūrėjome labai rimtai ir džiaugiamės patekę į finalą. Jį pasiekėme po labai atkaklios kovos su Lietuvos čempionais gargždiškiais. Finalui ruošėmės atsakingai. Su „Etoviu“ visada sunku žaisti, nes tai labai kovinga komanda. Bet tikimės geriausio rezultato“, – kalbėjo Šiaulių komandos treneris Modestas Strockis.

Tuo tarpu praėjusių metų finalininkai – „Amber-Arlanga“ ir „Sūduva“ – 13 val. šįkart žais dėl bronzos medalių. Gargždiškiams nedidelį pranašumą turėtų suteikti namų pranašumas.

„Žinoma, mums kaip komandai labai apmaudu, kad nepavyko patekti į didįjį finalą ir gauti progą apginti titulą bei penktą sykį iš eilės iškovoti LTF taurę. Nors kova su šiauliečiais pusfinalyje buvo gera, mums truputi pritrūko. Na, o jie tikrai verti grįžti į finalą po ilgos pertraukos. Mūsų nuotaikos kovingos, tad ruošiamės atsakingai kovoti dėl bronzos medalių“, – sakė Gargždų komandos treneris Sergejus Ščegolis.

„Sūduvos“ treneris Romas Sujetas tikisi, kad žaidėjai bus atsistatę po ligų bei skaudaus pralaimėjimo pusfinalyje ir mes iššūkį šeimininkams.

„LTF taurės formatas yra toks, kad kiekvienos rungtynės yra labai svarbios. Turime galimybių pakovoti su gargždiškiais, nes jiems taip pat buvo nelengva po nesėkmės pusfinalyje. Svarbiausia, kad žaidėjai būtų geros formos“, – teigė R. Sujeta.

Visą pranešimą galite skaityti ČIA