Lietuvos kanojininkai Žustautas ir Korobovas – aštunti pasaulyje

Prieš 1 savaitę 2

Lietuvos kanojininkai Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas Kanadoje vykstančiame pasaulio kanojų ir baidarių irklavimo čempionate iškovojo aštuntąją vietą.

Lietuvių duetas dviviečių kanojų 500 m distancijos finale aplenkė prancūzus ir pateko į stipriausių šalių aštuntuką.

Mūsiškių duetas distanciją įveikė per 1 min. 49:29 sek.

Aukso medaliais pasidabino Ispanijos kanojininkai Cayetano Garcia ir Pablo Martinezas. Jie finišavo per 1 min. 46:32 sek.

Ispanams už nugaros liko lenkai Wiktoras Glazunowas ir Tomaszas Barniakas (1 min. 46:81 sek.). Bronzą iškovojo kinai Hao Liu ir Bowenas Ji (1 min. 46:90 sek.).

Sekmadienį dėl medalio kovos kita Lietuvos įgula – dvivietės baidarės atstovai Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas. Jų pasirodymą finale transliuos LRT PLIUS ir LRT.lt.