Lentelės kaimynų dvikovoje – „Bayern“ pergalė

Prieš 1 metus 63

Eurolygoje pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ (9/12) klubas, kuris namuose 91:84 (22:18, 21:20, 23:17, 25:29) palaužė Bolonijos „Virtus“ (9/12) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje solidesni buvo šeimininkai, kurie dar pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą – 17:7. Vis tik „Virtus“ pirmo ketvirčio pabaigoje sugebėjo priartėti – 18:22. Nors antrajame kėlinyje Miuncheno komanda vėl įgijo dviženklę persvarą (31:21), tačiau iki pertraukos jos neišlaikė – 43:38.

Tolti nuo oponentų „Bayern“ vėl ėmė po pertraukos ir solidi trečiojo ketvirčio pabaiga leido susikurti 11 taškų pranašumą – 66:55. Svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą (75:82), tačiau į tai Andrea Trinchieri auklėtiniai atsakė sėkmingu žaidimu ir pergalės neišleido – 91:84.

Reverse slam dunk by @izaycordinier after yet another magical assist by Milos Teodosic🔥#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/WNprFRqqlt

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 27, 2023

Po šio turo Bolonijos ir Miuncheno komandos turi po vienodą pergalių skaičių ir dalijasi 13–14 vietas.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą „Virtus“ buvo laimėję 3 taškais (66:63), tad „Bayern“ sugebėjo pasiekti revanšą didesne persvara.

„Bayern“: Augustine’as Rubitas 18 (7/7 dvit.), Cassiusas Winstonas 15, Nickas Weileris-Babbas 10 (7 atk. kam.), Nielsas Giffey 9 (3/3 metimai), D.J.Seeley ir Eliasas Harrisas po 7.

„Virtus“: Milošas Teodosičius (9 rez. per.) ir Isaia Cordinier po 14, Danielis Hackettas 12, Marco Belinelli 10, Mam’as Jaiteh 9, Tornike Shengelia ir Ismaelis Bako po 8.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti