Keturios Lietuvos tinklininkų poros Lenkijoje žengė į atkrintamąsias varžybas

Prieš 1 metus 80

Bialystoke (Lenkija) vykstančio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro pagrindinėse varžybose penktadienį startavo net penkios Lietuvos poros. Keturios iš jų pelnė kelialapius į atkrintamąsias varžybas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Moterų turnyro D grupės pusfinalyje kelialapį į Europos pirmenybes iškovojusios Erika Kliokmanaitė ir Monika Paulikienė po dramatiškos kovos 2-1 (18:21, 25:23, 16:14) palaužė kines Wang Xinxin ir Zeng Jinjin.

D grupės finale mūsiškės 0-2 (19:21, 19:21) pralaimėjo ukrainietėms Angelinai Chmil ir Tetianai Lazarenko.

C grupėje trečiąją vietą užėmė ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas pelnė Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė. Jos grupės pusfinalyje 1-2 (21:10, 17:21, 9:15) pralaimėjo amerikietėms Brook Bauer ir Kaitie Horton, bet vėliau 2-1 (17:21, 21:18, 15:10) įveikė ekvadorietes Arianą Vilelą Becerrą ir Karelys Simisterrą Ortiz.

A grupės pusfinalyje lietuvės Ainė Raupelytė ir Skalvė Križanauskaitė 0-2 (15:21, 20:22) nusileido pajėgiai Lenkijos komandai Katarzynai Kociolek ir Martai Lodej. Mače dėl išlikimo turnyre lietuvės po atkaklios kovos 1-2 (17:21, 21:14, 13:15) nusileido čilietėms Mariai del Pilar Mardones ir Nataliai del Carmen Montecinos.

Vyrų turnyre abi Lietuvos poros laimėjo pirmuosius savo susitikimus ir jau turi vietas atkrintamosiose varžybose.

D grupės pusfinalyje P. Stankevičius ir A. Knašas 2-0 (21:17, 21:16) įveikė lenkus Piotrą Janiaką ir Jedrzejų Brozyniaką. Dėl pirmosios vietos grupėje ir tiesioginio kelialapio į ketvirtfinalį lietuviai žais su ispanais Javieru Huerta Pastoru ir Oscaru Jimenezu.

A grupės turnyrą pergalingai pradėjo Robertas Juchnevičius ir Artūras Vasiljevas. Jie grupės pusfinalyje 2-1 (17:21, 21:14, 15:10) pranoko amerikiečius Adamą Robertsą ir Cody Caldwellą.

Grupės finale šeštadienį laukia aukščiausią reitingą turnyre turinčių lenkų Pawelo Lewandowskio ir Jakubo Zdybeko iššūkis.

Šiame turnyre teisėjauja ir lietuvis Vusal Guseinovas.

Bendrą turnyro Lenkijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.