G.Antetokounmpo siautulį Indianoje įprasmino įspūdingas dėjimas

Prieš 1 metus 42

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečią pergalę paeiliui pasiekė Milvokio „Bucks“ (32/17) komanda, kuri svečiuose 141:131 (45:30, 40:26, 29:43, 27:32) įveikė Indianos „Pacers“ (24/27) klubą.

Nors skirtumas neatrodo didžiulis, „Bucks“ kontroliavo rungtynes ir pirmavo absoliučiai viso susitikimo metu. Antro ketvirčio gale „Pacers“ atsiliko net 52:85, tačiau į mačo pabaigą šeimininkai atsitiesė ir pagerino situaciją.

„Turėjome gerą ritmą ir atsilaikėme antrojoje pusėje. Tokios išvykos pergalės – saldžios, matėme daug pozityvių dalykų“, – džiaugėsi treneris Mike‘as Budenholzeris.

„Bucks“ į pergalę tempė Giannis Antetokounmpo, pelnęs 41 tašką, atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 6 perdavimus. Jis spėjo surengti įspūdingą epizodą – ketvirtame kėlinyje galingai krovė į krepšį.

OH MY GOODNESS. 😳 pic.twitter.com/6NJGgvSlwp

— Milwaukee Bucks (@Bucks) January 28, 2023

Taip pat 20 taškų rinko ir šalia trigubo dublio buvo Jrue Holiday‘us (9 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), 17 taškų – Khriso Middletono sąskaitoje, 15 pelnė Brookas Lopezas, 14 – Patas Connaughtonas (4/6 trit., 8 atk. kam.), 13 – Graysonas Allenas.

„Pacers“ 24 taškus pridėjo Mylesas Turneris, 22 – Buddy Hieldas, 21 – Bennedictas Mathurinas (8 atk. kam.), T.J.McConnelis (9 rez. perd.), 17 – Chrisas Duarte‘as.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti