Du karjeros rekordus užfiksavęs Th.Walkupas padėjo laimėti graikišką derbį

Prieš 1 metus 52

Eurolygos graikiškame derbyje Pirėjo „Olympiacos“ (23/9) ekipa namuose 81:73 (16:17, 17:21, 24:10, 24:25) palaužė dviejų lietuvių atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (11/21) klubą.

Po lygių 15 minučių iniciatyvą perėmė „Panathinaikos“ komanda ir išsiveržusi į priekį pirmąją mačo dalį užbaigė su 5 taškų atsarga – 38:33.

Po didžiosios pertraukos ant parketo grįžę pagrindiniai „Olympiacos“ krepšininkai ėmėsi darbo ir po atkarpos 9:1 išsiveržė į priekį – 44:39. Toliau didindami atotrūkį šeimininkai trečiąją kėlinį baigė jau su 9 taškų atsarga – 57:48.

Vos ant suolo atsisėdo vedliai, PAO lemiamą atkarpą pradėjo spurtu 8:0 ir priartėjo – 56:57. Toliau svečiai laikėsi arti varžovų ir 36-ąją minutę skirtumas vis dar buvo minimalus – 67:68. Tuomet OLY pelnė 5 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį – 73:68. Tašką rungtynėse padėjo Tarikas Blackas, kuris likus 35 sekundėms padidino skirtumą iki 7 taškų – 80:73.

Du karjeros rekordus iškart pagerino Thomasas Walkupas – 13 rezultatyvių perdavimų ir 33 naudingumo balai. Iki tol geriausi rezultatai atitinkamai buvo 12 ir 29.

Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 6, perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

18 minučių žaidęs Marius Grigonis pasižymėjo 8 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), 2 atkovotais kamuoliai, 2 rezultatyviais perdavimais, 2 išprovokuotomis pražangomis, 3 asmeninėmis pražangomis ir 9 naudingumo balais.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą laidos dalyviams