Dėl nestabilios saugumo padėties URM nerekomenduoja lietuviams vykti į Izraelį ir Palestiną

Prieš 1 savaitę 3

Atsižvelgdama į nestabilią saugumo padėtį dėl prasidėjusių Izraelio apšaudymų iš Gazos ruožo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Izraelį ir Palestiną, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Izraelyje ir Palestinoje esančių Lietuvos Respublikos piliečių prašome išlikti budriais, sekti naujienas, informuoti artimuosius apie savo buvimo vietą ir vadovautis oficialiomis šalies, kurioje esate, valdžios ir pagalbos tarnybų rekomendacijomis.

Prireikus skubios konsulinės pagalbos, rekomenduojame kreiptis į Lietuvos ambasadą Tel Avive, kurios kontaktus ir kitą aktualią informaciją galima rasti čia: https://keliauk.urm.lt/location/izraelis.

Palestinoje esantys Lietuvos piliečiai dėl konsulinės pagalbos turi teisę kreiptis į bet kurios kitos Europos Sąjungos šalies diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą, kontaktus ir kitą aktualią informaciją galima rasti čia: https://keliauk.urm.lt/location/palestina.

Taip pat primename, kad Lietuvos piliečiai pirminę konsultaciją skubios konsulinės pagalbos klausimais ne Lietuvos atstovybių darbo laiku gali gauti Užsienio reikalų ministerijos bendruoju telefonu +370 5 236 2444, el. paštu pilieciai@urm.lt.

Visą pranešimą galite skaityti ČIA