D.Tarolio klubas pažemino L.Aukštikalnio vedamą komandą

Prieš 1 metus 94

Pergalę Rumunijos lygoje pasiekė Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM (15/1) ekipa, kuri namuose 90:49 (25:12, 28:10, 13:10, 24:17) sumindė Bukarešto „ABC Laguna“ (1/15) klubą su Luku Aukštikalniu.

20 minučių žaidęs D.Tarolis pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

L.Aukštikalnis žaidė 29 minutes, surinko 20 taškų (7/10 dvitaškiai, 2/11 tritaškiai), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė, surinko 15 naudingumo balų ir buvo geriausias žaidėjas savo komandoje.

Nugalėtojams Luca Nastrutas įmetė 16 taškų.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti