Baudų metimų išbandymą atlaikiusi „Heat“ palaužė „Magic“ klubą

Prieš 1 metus 46

Trečią pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Majamio „Heat“ (28/22) klubas, namie 110:105 (26:31, 24:28, 23:20, 37:26) palaužęs Orlando „Magic“ (19/30) ekipą.

„Magic“ didesnę laiko dalį buvo priekyje, tačiau paskutiniame kėlinyje kova buvo permaininga ir galiausiai iniciatyvą perėmė „Heat“.

Dar likus mažiau nei 2 minutėms Wendellio Carterio tritaškis skirtumą rėžė iki taško (98:99),bet Jimmy Butleris pataikė svarbų dvitaškį su pražanga, o Bamas Adebayo realizavo baudas – 104:98.

„Magic“ atsilikimą perpus rėžė Gary Harrisas (101:104), tačiau vėl apie save priminė J.Butleris – 106:101. Baudų metimų išbandymas laukė žaidėjų abejose aikštės pusėse, kuomet pradėjo tiksėti paskutinės 30 sek. Paolo Banchero pataikė 2 iš 3, J.Butleris – 1, Tyleris Herro – abi – 109:105.

Likus 10 sek. P.Banchero tritaškis tikslo nesiekė, o J.Butlerio vienas iš dviejų baudų metimų tvirtino pergalę „Heat“ ekipai – 110:105.

„Magic“ komandai gerokai koją kišo 20 klaidų, kai varžovai jų darė perpus mažiau – 11. Šios klaidos virto net 32 taškais „Heat“ sąskaitoje.

„Magic“ ekipai po 19 taškų rinko P.Banchero (4/14 metimai), Cole‘as Anthony (7 atk. kam.) ir Franzas Wagneris, 16 – Wendellis Carteris (8 atk. kam.), 10 – Markelle‘is Fultzas (6 rez. perd.)

Majamio klubui 29 taškus pelnė J.Butleris (6 atk. kam., 6 rez. perd.), 20 – Bamas Adebayo (7 rez. perd.), 17 – Maxas Strusas (5/7 trit.), 13 – Calebas Martinas (7 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti