„Baskonia“ laimėjo produktyviai žaidžiant visiems trims lietuviams

Prieš 1 metus 80

Dar vieną pergalę kontrolinių rungtynių cikle pasiekė itin gausaus desanto iš Lietuvos atstovaujama Vitorijos „Baskonia“.

Ispanijos klubas be didesnių problemų 100:82 (21:14, 30:24, 24:22, 25:22) nugalėjo Londono „Lions“ ekipą ir triumfavo draugiškame Alavos provincijos turnyre.

Ilgiausiai iš lietuvių žaidė Tadas Sedekerskis – 22 minutės, 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 pražangos bei 12 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis per 12 minučių pridėjo 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 pražangas bei 7 naudingumo balus.

Artūras Milaknis per puspenktos minutės spėjo surinkti 6 taškus (2/2 tritaškių), atkovoti kamuolį, po kartą suklysti ir prasižengti bei surinkti 5 naudingumo balus.

Geriausias nugalėtojų gretose buvo 18 taškų surinkęs Markusas Howardas (4/11 tritaškių), po pelnė Stevenas Enochas ir Daultonas Hommesas, po 8 – Mattas Costello (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras (5 atk. kam.).

Londono komandai 16 taškų surinko Tomislavas Zubčičius (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 14 – Devonas Van Oostrumas, po 11 – Luke’as Nelsonas ir Samas Dekkeris (6 atk. kam.), 9 – Vojtechas Hrubanas. Kostas Koufos pridėjo 4 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

Abi komandos ruošiasi ne tik nacionalinėms pirmenybėms, bet ir tarptautiniams čempionatams. „Baskonia“ žais Eurolygoje, „Lions“ startuos Europos taurėje.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn