Atkrintamųjų viltis praradusi „Crvena Zvezda“ po ilgosios pertraukos dominavo Vilerbane

Prieš 11 mėnesius 49

Vos šeštąją šio Eurolygos sezono pergalę išvykoje pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (15/17).

Serbijos klubas išvykoje 76:60 (17:19, 20:23, 19:11, 20:7) palaužė Vilerbano ASVEL (8/24) klubą.

Prancūzams motyvacijos kautis užteko iki ilgosios pertraukos (42:37). Vėliau krepšys šeimininkams užsirišo, o paskutines viltis palaidojo tragiškas ketvirtasis kėlinys, kai per aštuonias pirmąsias minutes sukrapštyti vos du taškai.

Efektyviausias nugalėtojų gretose buvo Facundo Campazzo – 34 minutės, 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 6 atkovoti, 2 perimti ir 5 prarasti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos bei 20 naudingumo balų.

.@facucampazzo ➡️ @benbentil 🔥 #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/B51ulwbCHg

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) March 31, 2023

Po ilgosios pertraukos subyrėjęs Vilerbano klubas pataikė vos 17 procentų tritaškių (4/23), o klydo dažniau nei dalino rezultatyvius perdavimus (17 ir 12).

Pergalė neišsaugojo „Crvena Zvezda“ šansų patekti į atkrintamąsias. Pergalėmis serbai dar gali pavyti Kauno „Žalgirį“ (17/15) ir Vitorijos „Baskonia“ (17/15), tačiau prieš šiuos klubus turi neigiamus tarpusavio rezultatus, jų neišgelbėtų net ir į šią mėsmalę įsitraukę Stambulo „Anadolu Efes“ (16/16).

Tuo tarpu ASVEL lieka paskutiniai ir nebent 34-ajame ture galės iš šios vietos išsikrapštyti tiesioginiame mūšyje su Berlyno ALBA.

ASVEL: Nando De Colo 14, Charlesas Kahudi ir Dee Bostas (2/7 tritaškių) po 11, ... , Alexas Tyusas 4 (9 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 18 (4/5 tritaškių), Facundo Campazzo 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos), Luca Vildoza (6 atk. kam., 8 rez. perd., 3/15 metimų) ir Benas Bentilas (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių) po 10, Filipas Petruševas 8 (7 atk. kam., 3 per. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą laidos dalyviams