Antrose kontrolinėse rungtynėse „Kauno Žalgiris“ sutriuškino „Dainavą“

Prieš 1 metus 48

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasirengimo cikle sužaidė antras kontrolines rungtynes ir iškovojo pirmą pergalę. Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 6:1 (3:1) sutriuškino Alytaus „Dainavos“ ekipą.

Aktyviai rungtynes pradėję žalgiriečiai gana greitai išsiveržė į priekį. Po kelių gražių perdavimų kulniuku, stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą pirmą dvikovos įvartį pelnė Yuma Suwa.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio savo persvarą aikštės šeimininkai padvigubino. Prie baudos aikštelės ribų prieš vieną iš „Kauno Žalgirio“ žaidėjų buvo prasižengta, o puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą paskirtą baudos smūgį realizavo peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas – 2:0.

Baigiantis kėliniui kauniečiai grubiai suklydo savoje aikštės pusėje, o tuo pasinaudoję svečiai sugebėjo nuginkluoti Igną Plūką.

Tiesa, labai greitai, dar pirmoje dvikovos pusėje, dviejų įvarčių pranašumą Kauno komandai atstatė įvarčiu po Grato Sirgėdo perdavimo pasižymėjęs Artūras Dolžnikovas – 3:1.

Antroje rungtynių dalyje jau minėtas A.D olžnikovas toliau žaidė aktyviai ir sukūrė dar vieną įvartį. Aštriai į baudos aikštelę įsiveržęs komandos naujokas dviem lietimais sužaidė su Nerijumi Valskiu, atliko perdavimą Antonui Fase, o šis pelnė ketvirtą komandos įvartį.

Antrojo kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs Nidas Vosylius priėmė kamuolį baudos aikštelės kampe ir uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Edvinas Girdvainis – 5:1.

Dvikovos pabaigoje žalgiriečiai kūrė vieną pavojingą progą po kitos, o viena iš atakų taip pat baigėsi rezultatyviai. Denis Ževžikovas atliko stiprų perdavimą pažeme, o laiku ir vietoje atsidūręs Karolis Šilkaitis smūgiavo tiksliai – 6:1.

„Kauno Žalgirio“ marškinėlius šiose rungtynėse vilkėjo šie futbolininkai: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas, Yuma Suwa, Sethas Sincere’as, Maxime Spano, Martynas Dapkus, Edvinas Girdvainis, Jasonas Noslinas, Pijus Nainys, Denis Ževžikovas, Edvinas Kloniūnas, Karolis Šilkaitis, Gratas Sirgėdas, Antonas Fase, Artūras Dolžnikovas, Nerijus Valskis, Nidas Vosylius, Aidas Rybelis, Tomas Stelmokas, Abdulgafaras Opeyemi ir trys peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.