A.Milaknis svariai prisidėjo prie pergalės

Prieš 1 metus 46

Pergalę Turkijos lygoje pasiekė Bursos „Tofaš“ (7/10) ekipa su Artūru Milakniu, kuri namuose 79:76 (22:18, 25:15, 9:21, 23:22) nugalėjo Konijos „Hastanesi“ (6/11) krepšininkus.

36 minutes žaidęs A.Milaknis pelnė 12 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojams Tyleris Ennisas įmetė 19 taškų (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Berkas Ugurlu – 16 (4/7 tritaškiai), Boubacaras Toure pridėjo 15 (14 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Rasheedas Sulaimonas surinko 26 taškų, o buvęs žalgirietis Alexas Perezas – 21 tašką.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti