Tautų lygoje danai įveikė prancūzus, o turkai netikėtai krito Farerų salose

Prieš 1 metus 70

Prancūzijos futbolo rinktinė pasirodymą UEFA tautų lygos A divizione baigė pralaimėjimu.

Didier Deschampso auklėtiniai paskutinėse grupės rungtynėse 0:2 (0:2) nusileido danams.

Prancūzai į nokdauną buvo pasiųsti pirmajame kėlinyje. 34-ąją minutę tiksliai smūgiavo Kasperas Dolbergas, o pranašumą po 5 minučių padidino Andreasas Skovas Olsenas.

Šioje grupėje pirmąją vietą užėmė kroatai, vienu tašku aplenkę danus. Kroatijos rinktinė 3:1 (1:1) nugalėjo Austriją, kuri liko paskutinė ir iškrito į B divizioną.

Kitoje A diviziono grupėje Nyderlandai 1:0 (1:0) įveikė belgus. Olandai jau prieš šias rungtynes buvo užsitikrinę pirmąją vietą. Belgai finišavo antroje pozicijoje.

Pergalingą įvartį minėtose rungtynėse įmušė Virgilas van Dijkas, pasižymėjęs 73-ąją minutę.

Kitose rungtynėse lenkai 1:0 (0:0) įveikė Velso rinktinę, kuri liko su vienu tašku ir kitais metais žais B divizione.

C divizione tikrą staigmeną pateikė Farerų salų rinktinė, kuri namuose 2:1 (0:0) įveikė Turkiją. Tiesa, turkai jau buvo užsitikrinę pirmąją vietą, todėl šios rungtynės jiems neturėjo jokios reikšmės.

Farerai į priekį įsiveržė antrajame kėlinyje ir ilgą laiką pirmavo dviejų įvarčių persvara. Turkai rezultatą sušvelnino tik pačioje mačo pabaigoje.