Lemiamu metu sustojusi R.Ivanausko ekipa patyrė svarbų pralaimėjimą Stambule

Prieš 1 metus 60

FIBA Čempionų lygos rungtynėse pralaimėjimą patyrė Rapolo Ivanausko atstovaujama Nimburko ERA (1/3) ekipa, kuri išvykoje 80:88 (19:25, 21:28, 29:11, 11:24) nusileido Stambulo „Bahčešehir“ (2/2) krepšininkams.

Likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau tuomet čekų ekipos puolimas sustojo ir varžovai pelnė 9 taškus be atsako – 84:75. Susitikimą ERA galiausiai pralaimėjo 80:88.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes ERA buvo laimėjusi 79:76.

Lietuvis aikštėje praleido 16 minučių, pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojams Yigitas Arslanas įmetė 22 taškus (4/6 trit., 7 atk. kam.), Muhammedas Baygulas pridėjo 21 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Jerry Boutsiele – 16 (8 atk. kam.).

Nimburko komandai Gerelas Simmonsas pelnė 27 taškus (6/11 trit.), Marekas Klassenas surinko 18.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių