Iš Druskininkuose vykusių štangos spaudimo varžybų visi atstovai grįžo su medaliais

Prieš 1 metus 139

Rugpjūčio 20 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas. Jame vyrai spaudė savo svorio štangą, o moterys pusę savo svorio štangą. Visi Radviliškio jėgos trikovės klubo atstovai grįžo su aukso medaliais.

Moterų tarpe jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 76 kg. nugalėjo Neda Pabilionytė išpaudusi 37 kg. štangą 30 kartų. Absoliučioje įskaitoje jaunimo tarpe sportininkė užėmė 2 vietą.

Veteranių grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg. 1 vietą laimėjo Rima Ščeponienė 29 kg. svorio štangą išspaudusi 41 kartą. Absoliučioje įskaitoje veteranių tarpe sportininkė užėmė 1 vietą.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg. išspaudęs 59 kg. svorio štangą 26 kartus aukso medalį laimėjo Laurynas Šaulys.

Svorio kategorijoje iki 74 kg. vyrų tarpe aukso medalį laimėjo Mantas Repšys išspaudęs 72 kg. svorio štangą 36 kartus. Absoliučioje įskaitoje sportininkas užėmė trečią vietą.

Vyrų kategorijoje virš 120 kg. aukso medalį laimėjo Tadas Grimaila paspaudęs 127 kg. sveriančią štangą 15 kartų.