Galingai žaidusio Kulbokos nepakako – „Promitheas“ patyrė nesėkmę Europos taurėje.

Prieš 1 metus 65

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ (4/2) patyrė nesėkmę Europos taurėje. Lietuvio komanda rezultatu 83:98 (17:27, 19:17, 27:25, 20:29) namų tvirtovėje nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (5/1) komandai.

Pergalei iškovoti neužteko ir galingo lietuvio pasirodymo. Per 38 minutes jis surinko 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, suklydo 3 kartus ir iš viso surinko 23 naudingumo balus.

— 7DAYS EuroCup (@EuroCup) November 29, 2022

Geriau už A. Kulboką rungtyniavo tik Joe Youngas, kuris per 38 minutes pelnė 30 taškų (3/9 dvit., 4/8 trit., 12/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 34 naudingumo balus.