Galingai žaidęs A.Kulboka pergalės Europos taurėje neiškovojo

Prieš 1 metus 58

Europos taurės varžybose pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Patrų „Promitheas“ (4/2) klubas.

Lietuvio ekipa namuose 83:95 (17:27, 19:17, 27:25, 20:26) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (5/1) komandai.

A.Kulboka vėl buvo ryškus – jis per 38 minutes įmetė 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.

Už lietuvį Patrų komandoje rezultatyviau žaidė tik Joe Youngas, pelnęs 30 taškų (4/8 trit., 34 naud. bal.), Trevisas Simpsonas pridėjo 10.

Ankaros komandai Axelis Bouteille įmetė 24 taškus (3/6 trit.), Jerianas Grantas surinko 18 (7 atk. kam.), Tyrique’as Jonesas – 14 (10 atk. kam.).

An interesting passage of play... 😅 pic.twitter.com/aKNg4LN6qa

— 7DAYS EuroCup (@EuroCup) November 29, 2022

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių