Apie „Žalgirį“ kalbėjęs A.Mumbru paliko klaustuką dėl komandos lyderio būklės

Prieš 5 dienas 4

Penktadienį Eurolygos dvigubą savaitę Kauno „Žalgirio“ komanda užbaigs rungtynėmis Valensijoje su „Valencia“ ekipa.

Antradienį „Valencia“ nusileido Madrido „Real“ (73:80) vyrams, bet rungtyniavo be savo vedlio Chriso Joneso, jaučiančio kelio skausmus.

Ketvirtadienį rytinėje treniruotėje amerikietis jau mėtė į krepšį. Vis dėlto lieka neaišku, ar jis pasirodys ant parketo, ko atskleisti nenorėjo vyr. treneris Alexas Mumbru.

„Turime nuo pirmos minutės rodyti tinkamą nusiteikimą ir mentalitetą – privalome būti susikaupę ir aktyvūs, nes paleidus varžovus į priekį kaip kad dvikovoje su „Real“, vėliau jėgų sugrįžti gali ir neužtekti. Gerai pradėti rungtynes yra dalykas, kurį turime tobulinti.

„Žalgiris“ yra komanda, kuri labai gerai žaidžia namuose, bet sugebėjo laimėti ir Vilerbane. Taip pat puikiai kovojo su „Baskonia“, išskyrus 2–3 minutes ketvirtajame kėlinyje. Evansas ir Lekavičius yra labai pavojingi, kurie turi laisvę puolime ir gerai valdo komandą.

Kauno komanda fiziškai neatrodo įspūdingai, tačiau žaidžia labai kietai ir mes turime atsakyti tuo pačiu, nes mums kietą žaidimą bandys primesti nuo pat dvikovos pradžios. Ar žais Jonesas? Pamatysime“, – šyptelėjęs išliko mįslingas specialistas.

Dvikova penktadienį prasidės 21.45 val. Lietuvos laiku.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti

Visą pranešimą galite skaityti ČIA